KONST / Litografier / Gicléetryck 13984004

nr 1398 4004

Anita Paulsson

(f. 1942), Sverige

Gicléetryck, Anita Paulsson (f. 1942), Sverige. "Blå band". Signerad, numrerad 4/100. Motivet: ca 18x28 cm, oramat löst blad

Anita Paulsson, svensk bildkonstnär född 1942.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 24 maj 2021
kl 20:50:00

Anita Paulsson

Läs mer om Anita Paulsson