FURNITURE / Tables / Spelbord 5657831

nr 565 7831

Spelbord

Lenght: ()

1800-tal, längd: 89, djup: 44, höjd: 79

Condition: slitage

1500

SEK 1000

Sunday February 8 2009
at 18:00:01