KONST / Litografier / Färglitografi 9894199
nr 989 4199
Ã…ke Wilhelm Andersson
(1922-1988), Sverige
Färglitografi, Åke Wilhelm Andersson (1922-1988), "Slussen", 100 ex. signerad, ÅWA, 44x64
Åke Wilhelm Andersson, Signatur ÅWA, svensk målare född 1922, död 1988.
måndag 26 oktober 2015
kl 20:03:32
Ã…ke Wilhelm Andersson
Läs mer om Ã…ke Wilhelm Andersson