GLASS & CERAMICS / Ceramics / Skål på fot 4593238

nr 459 3238

Skål på fot

Lenght: ()

Dresden, 1800-tal, med putti, höjd: 37 (skador)

1500

SEK 2100

Monday Mars 26 2007
at 16:00:00