KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14719515
nr 1471 9515
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Äppelträdet". Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 66x49 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 maj 2022
kl 18:06:52
30/5 17:41:15
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano