Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  MÖBLER / Sittgrupper / Ram 3135551



*

nr 313 5551


Ram

innermått 76x68 h. 112


Utrop:

1.500 kr

Såld:

3.600 kr

Sista tid för bud online:

måndag 10 maj 2004
kl 16:00:00


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
10/5 13:03:43 1      1.500 kr
10/5 14:12:29 2      2.500 kr
10/5 14:31:56 3      2.500 kr
10/5 14:42:44 3      ledande budet*


  • Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: innermått 76x68 h ram sittgrupper
  • 6665 AkrylmÃ¥lning
    Ann Makander (f. 1954), Sverige. Signerad, daterad..//
     

    Auktionen avslutas
    nästa vecka
    12 jan kl 20:08
  • 6536 Blyerts
    Maria Röhl (1801-1875), Signerad, daterad 11/1 183..//
     

    Auktionen avslutas
    nästa vecka
    12 jan kl 18:57
  • 6613 Bojaner
    2 st, Kina. Höjd: 15-19 cm
     

    Auktionen avslutas
    nästa vecka
    12 jan kl 20:19




Ladda ner broschyr