KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14749522

nr 1474 9522

Skeppsporträtt, England, 1800-tal. Ej signerad. Olja på duk, 60x87, yttermått inklusive ram: 80x108 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 13 juni 2022
kl 20:33:06