KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7223103

nr 722 3103

Primus Mortimer Pettersson

(1895-1975), Sverige

Akvarell, signerad, troligen P M P, Primus Mortimer Pettersson (1895-1975), lanskap med väg, 27x38

Utrop:

1.000 kr

Såld:

850 kr

måndag 31 oktober 2011
kl 19:13:37

Primus Mortimer Pettersson

Läs mer om Primus Mortimer Pettersson