KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17454281

nr 1745 4281

A Smith. Signerad, daterad - 76, björkar. Olja på pannå. Yttermått inklusive ram: 91x123 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 december 2025
kl 20:45:00

28/11 07:51:20 1      Vinnande bud