MÖBLER / Bord / Rökbord 8414421
nr 841 4421
Rökbord
1930-tal, intarsia / glasskiva, 60x60, höjd: 60 cm, slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 augusti 2013
kl 20:39:58
250 kr
250 kr
Rökbord
nr 841 4421
Rökbord
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 300 kr |
måndag 19 augusti 2013 |