ART / Lithographs / Litograph in colors 13835411
nr 1383 5411
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
4 pcs, Peter Dahl (1934-2019), Sweden. Sheet: 42x31-50x40, oramade lösa blad,
LITOGRAPH IN COLORS, 4 st, Signerad. Bladets mått: 42x31-50x40, oramade lösa blad
Peter Dahl, Swedish painter born 1934, dead 2019.
1000
SEK 800
Monday Mars 8 2021
at 19:30:17
4/3 23:58:57
700 kr
6/3 13:32:48