FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 11312464
nr 1131 2464
Carl Malmsten
(1888-1972), Sverige
Carl Malmsten (1888-1972), Farmor, wear, damages.
ARMCHAIR, Carl Malmsten (1888-1972), Farmor
Condition: slitage, skador
1500
SEK 1600
Monday September 25 2017
at 19:55:13
1.200 kr
1.300 kr (Robot)
1.500 kr