KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14346127
nr 1434 6127
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 69x99cm, yttermått inklusive ram: 74x101cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 november 2021
kl 18:48:59
29/11 00:30:01
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg