KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11424002
nr 1142 4002
Anders Zorn
(1860-1920), Sverige
Etsning, Anders Zorn (1860-1920), osignerad, 21,5x14
måndag 6 november 2017
kl 20:00:55
Anders Zorn
Läs mer om Anders Zorn