KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8616118

nr 861 6118

Akvarell

Dénes Perger (f. 1934), signerad. -80, "Göteborgshamn", motivet: 36x53

Utrop:

400 kr

Såld:

200 kr

måndag 25 november 2013
kl 20:01:07