KONST / Litografier / Litografi 12122412
nr 1212 2412
Karin Persson
(1891-1971), Sverige
Litografi, Karin Persson. Signerad, numrerad 271/310. Motivet: 22x15,5 cm
Karin Persson, svensk bildkonstnär född 1891, död 1971.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 18:33:55
22/10 15:28:37
100 kr
22/10 18:28:55