ART / Lithographs / Litograph in colors 14332161
nr 1433 2161
Gudrun Key-Ã…berg
(f. 1925), Sverige
Gudrun Key-Åberg (b. 1925), Sweden. "Nutida mönster". Signed, numbered 79/260, Image dimensions. 39x38 cm. Litograph in colors. Sheet: 54x50 cm, unframed,
LITOGRAPH IN COLORS, "Nutida mönster". Signerad, numrerad 79/260, bildmått. 39x38 cm. Färglitografi. Bladets mått: 54x50 cm, oramat löst blad
Gudrun Key-Ã…berg, Swedish painter, born 1925.
600
SEK 350
Monday November 22 2021
at 20:57:54
300 kr
- Thema-auction
Nov 22
Read more about Grafik