KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12178180
nr 1217 8180
Alessandro Rhodin
(1897-1971), Sverige
Oljemålning, Marin. Signerad, daterad -27. Olja på duk, 53x42 cm
Kondition: lagad
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 19 november 2018
kl 19:29:58
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
Alessandro Rhodin
Läs mer om Alessandro Rhodin