GLASS & CERAMICS / Ceramics / Vase 11031343
nr 1103 1343
VASE
China, blue and white, 18th century, height: 17, 5 cm, nagg på fotringen.
Kina, blåvit, 1700-tal, höjd: 17, 5 cm
Condition: nagg på fotringen
600
SEK 150
Monday April 24 2017
at 20:10:46
21/4 20:08:36
100 kr
23/4 15:26:46