KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 12691260

nr 1269 1260

Gravyrer

3 st. Porträtt, Frankrike, 1800-tal, 19x12 cm

Kondition: fläckar

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 19 augusti 2019
kl 18:23:29