GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skålfat 6833183

nr 683 3183

Skålfat

2 st. Kina, 1700-tal, dia 28 + 24, skador + lagningar

Utrop:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 28 februari 2011
kl 17:52:27

28/2 17:38:25 1      Vinnande bud