KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 14997506

nr 1499 7506

Blyerts

2 st, Signerade A Wahlberg, slussar och romare, 1854Bildmått: 20x16 - 17x22, rum: 33x26 - 29x32 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 31 oktober 2022
kl 19:18:11

28/10 21:15:20 1      Vinnande bud