FURNITURE / Chairs and Stools / Verkstadspall 5508628
nr 550 8628
Verkstadspall
Lenght: ()
höj/sänkbar, höjd: 76
Condition: slitage, skador
100
SEK 650
Monday November 3 2008
at 16:40:42
100 kr
150 kr
500 kr
250 kr
350 kr
600 kr