KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 14235518
nr 1423 5518
Selma Daffré
(f. 1951), Brasilien
Färgetsning, Selma Daffré. Signerad, numrerad 2/5, daterad -06. Bildmått: 54x49, yttermått inklusive ram: 75x75 ca
Selma Daffré, bildkonstnär född 1951.
måndag 4 oktober 2021
kl 19:59:36