KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 16108376
nr 1610 8376
Gouache
Sándor Halász-Szabó. Signerad, daterad -87, ryttare, 50x41 cm, yttermått inklusive ram: 60x52 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 1 april 2024
kl 19:07:18
30/3 11:57:25
Gouache