ART / Lithographs / Litograph in colors 13789011
nr 1378 9011
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Angelica Wiik (b. 1960). Signed, numbered 195/290, 'Kajplats', sheet: 43x30, unframed,
LITOGRAPH IN COLORS, "Kajplats". Signerad, numrerad 195/290. Bladets mått: 43x30, oramat löst blad
Angelica Wiik, Swedish painter, born 1960 in Stockholm.
800
SEK 900
Monday February 15 2021
at 20:24:46
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Robot)