MÖBLER / Skåp & hyllor / Allmogeskåp 5475125
nr 547 5125
Allmogeskåp
med tallrikshylla, Dalarna, bemålat, längd: 100, djup: 50, höjd: 204 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.700 kr
måndag 20 oktober 2008
1.500 kr
2.100 kr
2.600 kr