KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik+teckning 9355200
nr 935 5200
Blandteknik+teckning
Sivert Carlson, Stockholms motiv+ Waxholmsbåt, signerad, motivet: 20x28
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 januari 2015
kl 20:12:44
15/1 20:40:50
19/1 18:36:23