KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 6142911
nr 614 2911
Gouache
Stjärngossar, Sign. Rudnäs 62. 29x20
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 december 2009
kl 18:57:08
2/12 02:01:14
Gouache
Signe Persson-Melin (f. 1925)