KONST / Litografier / Färglitografi 16417163
nr 1641 7163
Svenerik Jakobsson
(f. 1934), Sverige
Signerad, numrerad 155/295, säl. Färglitografi, bildmått: 20x27 cm, yttermått inklusive ram: 37x42 cm
Svenerik Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1934 i Åre.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 9 september 2024
kl 18:53:17
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
Svenerik Jakobsson
Läs mer om Svenerik Jakobsson