KONST / Litografier / Färglitografi 14114012
nr 1411 4012
Gunilla Mann
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 84/290. Bildmått: 29x20cm, yttermått inklusive ram: 42x32cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 19:22:23
10/8 11:50:39
500 kr
13/8 13:21:19
Gunilla Mann
Läs mer om Gunilla Mann