LIGHTING / Table lamps / Paraffin lamp 11796192

nr 1179 6192

PARAFFIN LAMP

around year 1900, height: 60 cm, wear, damages.

omkring 1900, höjd: 60 cm

Condition: slitage, skador

600

SEK 600

Monday April 23 2018
at 19:01:11