GLASS & CERAMICS / Ceramics / Bowls 6104638

nr 610 4638

BOWLS

3 pcs. China, 18th century, dia 15, nagg.

3 st. Kina, 1700-tal, dia 15

Condition: nagg

100

SEK 1400

Monday November 16 2009
at 17:26:14