KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15664205
nr 1566 4205
Knut Norman
(1896-1977), Sverige
Oljemålning, Skånelänga, Signerad. Olja på pannå, 50x60 cm, yttermått inklusive ram: 70x80 cm
Knut Norman, född 1896, död 1977, svensk målare,
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 september 2023
kl 19:28:56
25/9 17:55:16