KONST / Litografier / Färglitografi 16873026
nr 1687 3026
Igge Karlsson
(1932-2009), Sverige
Signerad, numrerad 1/100, daterad -83. Färglitografi, bildmått: 79x59 cm, yttermått inklusive ram: 91x70 cm
Igge Karlsson, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1932, död 2009.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 mars 2025
kl 20:58:29
17/3 20:41:06
Igge Karlsson
Läs mer om Igge Karlsson