ART / Lithographs / Color serigraphy 16364107
nr 1636 4107
Owe Gustafson
(f. 1940), Sverige
Owe Gustafson (b. 1940), Sweden. Motiv ur 'Fem myror är fler än fyra elefanter'. Signed, numbered 275/300, color serigraphy, bladmått ca 60x43 cm. Proveniens: från utställningen Fem myror är fler än fyra elefanter, år 2000. Unframed,
COLOR SERIGRAPHY, Motiv ur "Fem myror är fler än fyra elefanter". Signerad, numrerad 249/300, färgserigrafi, bladmått ca 60x43 cm. Proveniens: från utställningen Fem myror är fler än fyra elefanter, år 2000. Oramat löst blad
Owe Gustafson, Swedish artist born 1940.
1500
SEK 1300
Monday August 19 2024
at 20:25:43
16/8 21:24:17
1.200 kr
19/8 20:06:24