![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Färglitografi 15126230
*
nr 1512 6230
Marika Lang
(f. 1961), Sverige
Hamncafé. Signerad, numrerad 65/250. Färglitografi. Bladets mått: 40x55 cm, yttermått inklusive ram: 57x72 cm
Marika Lang, född 1961 i Göteborg, svensk målare, grafiker och illustratör.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 december 2022
kl 20:09:14
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
13/12 05:32:05
1
100 kr
19/12 13:14:16
2
150 kr
19/12 20:04:14
1
Vinnande bud
19/12 20:04:25
1
justering av budtak
19/12 20:06:58
1
justering av budtak
- Konstnär/Designer
Marika Lang
Marika Lang, född 1961 i Göteborg, svensk målare, grafiker och illustratör.
Läs mer om Marika Lang
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik hamncafé litografi litografier litografiskt blad marika lang svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47
-
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08
-
6013 Färglitografi
Jan Andersson (f. 1955), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:59
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:52
-
6007 Färglitografi
Lars Eklind. Signerad, numrerad 50/100, daterad -5..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:55
-
6309 Färglitografi
Olle Bonniér (1925-2016), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:16
*
Marika Lang
Marika Lang, född 1961 i Göteborg, svensk målare, grafiker och illustratör.
Läs mer om Marika Lang
nr 1512 6230
Marika Lang
(f. 1961), Sverige
Hamncafé. Signerad, numrerad 65/250. Färglitografi. Bladets mått: 40x55 cm, yttermått inklusive ram: 57x72 cm
Marika Lang, född 1961 i Göteborg, svensk målare, grafiker och illustratör.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 19 december 2022 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
13/12 05:32:05 | 1 | 100 kr |
19/12 13:14:16 | 2 | 150 kr |
19/12 20:04:14 | 1 | Vinnande bud |
19/12 20:04:25 | 1 | justering av budtak |
19/12 20:06:58 | 1 | justering av budtak |
- Konstnär/Designer
Marika Lang
Marika Lang, född 1961 i Göteborg, svensk mÃ¥lare, grafiker och illustratör.Läs mer om Marika Lang
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik hamncafé litografi litografier litografiskt blad marika lang svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47 -
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08 -
6013 Färglitografi
Jan Andersson (f. 1955), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:59
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:52 -
6007 Färglitografi
Lars Eklind. Signerad, numrerad 50/100, daterad -5..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:55 -
6309 Färglitografi
Olle Bonniér (1925-2016), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:16