ART / Lithographs / Litograph in colors 13876056
nr 1387 6056
Sven Erik Johansson
(1925-2020), Sverige
Sven Erik Johansson (1925-2020), "Kungatidernas vänskap". Signed, numbered 46/210, daterad1981. Subject: 69x47, outer dimensions including frame: 86x62 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Sven Erik Johansson (1925-2020), "Kungatidernas vänskap". Signerad, numrerad 46/210, daterad1981. Motivet: 69x47, yttermått inklusive ram: 86x62 cm
Sven Erik Johansson, Swedish painter born 1925, dead 2020.
SEK 100
Monday Mars 29 2021
at 19:41:24
24/3 11:21:59
Sven Erik Johansson
Read more about Sven Erik Johansson