KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 13128222

nr 1312 8222

Skulptur

höjd: 82cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 9 mars 2020
kl 20:39:31