KONST / Skulptur & konsthantverk / Fat 16858078

nr 1685 8078

Fat

+ figurin, Kina. Bland annat Imari. Längd: 31cm. Höjd: 28cm

Kondition: slitage, skador, spricka/ sprickor

måndag 10 mars 2025
kl 19:22:26