KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14424055

nr 1442 4055

Anna Fickweiler, porträtt, dedikation, a ma petite amie Emmy Brpms, 1891. Olja på duk, signerad, 22x16, yttermått inklusive ram: 41x35 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 17 januari 2022
kl 20:12:38