KONST / Litografier / Färglitografi 15362003
nr 1536 2003
Marianne Lindberg De Geer
(f. 1946), Sverige
Signerad, numrerad 244/250. Färglitografi, bildmått: 49x38cm, yttermått inklusive ram: 62x54cm
Marianne Lindberg De Geer, svensk konstnär född 1946.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
4.200 kr
måndag 24 april 2023
kl 19:51:14
1.500 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr
2.000 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
3.000 kr
6
4.000 kr
3.400 kr
6
3.600 kr (Budbetjänt)
3.800 kr
6
4.000 kr (Budbetjänt)
24 apr
Marianne Lindberg De Geer
Läs mer om Marianne Lindberg De Geer