KONST / Oljemålningar / Oljemålning / collage 15506195

nr 1550 6195

Jan Stenvinkel

(1933-1989), Sverige

Oljemålning / collage, "Mikrofönster", Signerad, daterad 1970. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 24x18 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 3 juli 2023
kl 19:19:43

3/7 18:39:22 1      Vinnande bud

Jan Stenvinkel

Läs mer om Jan Stenvinkel