MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Pots 14965068

nr 1496 5068

POTS

2 pcs. 18th/19th century. Height: ca 20 cm,

2 st. 1700-/1800-tal. Höjd: ca 20 cm

Condition: nagg

800

SEK 700

Monday October 17 2022
at 20:09:34