FURNITURE / Tables / Flower table 7223710

nr 722 3710

FLOWER TABLE

med gallerkant, Gustavian style, Dia46, height: 76, wear, damages.

med gallerkant, Gustaviansk stil, Dia46, höjd: 76

Condition: slitage, skador

1000

SEK 800

Monday October 31 2011
at 17:32:10

30/10 18:34:21 1      Vinnande bud
30/10 19:59:36 2      750 kr

Den Gustavianska stilen