GLASS & CERAMICS / Glass / Glasföremål 6068276
nr 606 8276
Glasföremål
bla karaff med propp, marmeladburk med lock, kluckaflaska + burk bla 1800-tal, wear, damages.
bla karaff med propp, marmeladburk med lock, kluckaflaska + burk bla 1800-tal
Condition: slitage, skador
100
SEK 100
Monday October 26 2009
at 18:03:31
26/10 17:11:43
Glasföremål
Condition: slitage, skador
nr 606 8276
Glasföremål
Condition: slitage, skador
| Estimate: | 100 |
| Sold: | SEK 100 |
Monday October 26 2009 |
| 26/10 17:11:43 | 1 | Vinnande bud |