nr 606 8276
Glasföremål
bla karaff med propp, marmeladburk med lock, kluckaflaska + burk bla 1800-tal
Kondition: slitage, skador
| Utrop: |
100 kr |
| Såld: |
100 kr |
måndag 26 oktober 2009 kl 18:03:31
| Tid |
Kund |
Bud |
26/10 17:11:43