FURNITURE / Chairs and Stools / Armchairs 7096301

nr 709 6301

ARMCHAIRS

one pair, oak, early 20th century, leather seats, wear.

1 par, ek, tidigt 1900-tal, lädersitsar

Condition: slitage

1000

Monday August 15 2011
at 17:37:42