UR & KLOCKOR / Bordsur / Bordsur 8012201
nr 801 2201
Bordsur
förgylld, sent 1800-tal, höjd: 35
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 14 januari 2013
kl 19:45:33
1.000 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr
1.500 kr
1.600 kr