FURNITURE / Tables / Soffbord med fontän 10111371
nr 1011 1371
Soffbord med fontän
1950s, mosaic, length: 98 cm, width: 53 cm, height: 43-76, ej funktionsgaranti, plast med lagning spricka.
1950-tal, mosaik, längd: 98 cm, djup: 53 cm, höjd: 43-76
Condition: ej funktionsgaranti, plast med lagning spricka
1000
SEK 100
Monday January 11 2016
at 18:51:42
10/1 22:33:13