FURNITURE / Sofas / Sofa 6171138

nr 617 1138

SOFA

late 19th century, length: 150, wear, damages.

Sent 1800-tal, längd: 150

Condition: slitage, skador

100

SEK 100

Monday December 21 2009
at 18:57:48

19/12 12:56:37 1      Vinnande bud